Kategorie

MAXIMAPA

MAXIMAPA
ELEKTRONICZNE MAPY DLA WODNIAKÓW

ZOBACZ

ECHOSONDA - PREZENT DLA WĘDKARZA


Co kupić chłopakowi - wędkarzowi na prezent


A może echosondę?

Cóż to jest echosonda?

Echosonda to takie elektroniczne urządzenie które pokazuje głębokość wody, konfigurację dna i ryby. Bardzo pomaga wędkarzom orientować się na łowisku.


Jeśli twój wędkujący facet nie ma jeszcze takiego narzędzia może to być  dla niego bardzo miły prezent. Proste urządzenie nie wydrenuje twojego portfela a satysfakcja i radość w oczach gwarantowana.

Czym się kierować.

Cena?

Jeśli to pierwsza echosonda w jego życiu to nie warto przepłacać, Niech potrenuje i zbierze doświadczenie na czymś prostym

Obecnie są na rynku bardzo fajne i nie drogie echosondy. Polecam następujące marki:

Lowrance (bardzo dobre echosondy lecz zdecydowanie droższe - ceny od 480PLN)

Humminbird (dobre echosondy lecz tak jak w przypadku Lowrance droższe – ceny od 490 PLN)

Funkcje

Jeśli chcesz mu zrobić jeszcze większą frajdę bo uważasz, że lubi odpalać nowe funkcje i generalnie kręci go technika polecam coś dla zaawansowanych wędkarzy.

Jeżeli postanowiłaś zrobić mu mega prezent koniecznie pomyśl o echosondzie z GPS-em.

Polecam tu model HOOK 5 firmy Lowrance. Piękna kolorowa echosonda – wbudowany GPS dzięki któremu twój ukochany zawsze odnajdzie drogę lub zaznaczy ulubione łowisko. Są do niej dostępne darmowe mapy. Jednym słowem mega wypas dla doświadczonego wędkarza i po takim prezencie powinien Cię nosić na rękach długi czas.  Cena – już od około 2700 PLN.

Jest jeszcze jedno urządzenie ale to już wybór dla ukochanego który powinien zrewanżować się co najmniej pierścionkiem z brylantem. Jest to echosonda z GPS-em firmy Lowrance HDS 5. To jest urządzanie dla prawdziwych pasjonatów. Dziesiątki funkcji, wielokanałowy - super dokładny GPS. Możliwość dokupienia map i dodatkowych gadżetów. Cena – od 3600 PLN - Prawdziwy dowód głębokiej miłości i szacunku.

Na koniec jeszcze rada - dzwoniąc do sklepu zawsze pytajcie o echosondę w zestawie przenośnym. Zestaw jest niezwykle przydatny, w jego skład wchodzi akumulator do zasilania urządzenia, ładowarka, bardzo często uchwyt do mocowania przetwornika do burty łodzi i torba do przenoszenia. Zakup w zestawie jest zawsze tańszy od kupowania poszczególnych komponentów osobno a w 90 na 100 przypadków dodatkowe rzeczy i tak będą potrzebne. Np zerknij tutaj

 

A generalnie możeby tak powędkować wspólnie. Dziewczyny mają farta a wędkarstwo jest naprawde fajne, ciekawe i zbliża ludzi. Zobacz filik poniżej