Kategorie

MAXIMAPA

MAXIMAPA
ELEKTRONICZNE MAPY DLA WODNIAKÓW

ZOBACZ

Konsultanci sklepu BEST-SONAR


Nasi konsultanci doradzają nam jaki sprzęt jest najlepszy w określonych warunkach. Dzięki temu potrafimy doradzić każdemu użytkownikowi konfigurację sprzętową idealnie dopasowaną do jego potrzeb i oczekiwań.

Bazę Wiedzy opartą o doświadczeniach naszych konsultantów znajdziesz TUTAJ


 

Cezary Karpiński - od kilkunastu lat zajmuje się elektroniką wędkarską. Doskonały wędkarz związany z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, dziennikarz  Wiadomości Wędkarskich w których w comiesięcznym cyklu "Elektronika dla wszystkich" w prosty sposób wyjaśnia, często trudne zagadnienia, dziesiątkom tysięcy czytelników.

 

 

 

 



 


Piotr Piskorski - jeden z ojców światowej marki woblerów SALMO.     Łowca gigantycznych szczupaków, podróżnik i propagator sportowego wędkarstwa.

 

 




Sebastian Mazur - Mistrz Świata w wędkarstwie spinningowym. Użytkownik najnowszego sprzętu elektronicznego firmy Lowrance który pomaga mu zdobywać najwyższe trofea.

 

 

 

 

 

 




Wojtek Warmuz -To jeden z najbardziej uzdolnionych i doświadczonych konstruktorów łoódek zanętowych dla karpiarzy w naszym kraju. Po za tym  jest świetnym karpiarzem i tworzy nowe kompozycje zapachowe i zanętowe.










Paweł Kołodziejczyk - Doskonały przewodnik wędkarski, fanatyk i mistrz połowu okoni. Ma na swoim koncie kilka okoni powyżej rekordu Polski, dlaczego zatem nie jest na szczycie listy? Zapytajcie go o to sami.

O sobie pisze tak:

Choć wędkowanie w moim przypadku nie jest rodzinną tradycją, to jednak moi wędkarscy nauczyciele od zawsze powtarzali mi, że wyssałem to z mlekiem matki a w sumie to chyba urodziłem się z wędką w dłoni, chociaż sam tego faktu nie pamiętam - z pewnością zajęty byłem rybami ...

 

Więcej szczegółów znajdziecie na jego stronie  GARBUS-FISHING (kliknij) i na Facebooku (kliknij)  

 




Robert Florczak -  Robert to jeden z najlepszych zawodników w dyscyplinie podlodowej i to nie tylko w Polsce ale i na świecie. To on jest jednym ze współautorów międzynarodowych sukcesów  naszej drużyny w podlodowych mistrzostwach Świata.

    Zajrzyj do najlepszego sklepu dla wędkarzy podlodowych

 

 

 

 



 

Karol Zacharczyk - Dziennikarz Wiadomości Wędkarskich, podróżnik, fotografik i autor  ksiązek. Jednym słowem chodząca skarbnica wiedzy o wędkarstwie, łowiskach i wędkarzach.

 

 

 

 

 

 



Wojtek Cieślak - specjalista od trolingu na polskim morzu - fanatyk połowów łososi tą metodą. Jego łódź jest uzbrojona "po zęby" we wszystko co jest dostępne na rynku, a co może wspomagać wędkowanie.

Kanał z filmami o łowieniu łososi na Bałtyku TUTAJ

 



 

Rafał Malinowski - Właściciel portalu castmania.pl, autor wielu artykułów poświęconych sprzetowi wędkarskiemu oraz elektronice wędkarskiej. Spinningista oddany metodzie castingowej, uwielbia jiggowanie przy połowie sandaczy i okoni.

 

 Tu znajdziesz  najlepsze koguty

KLIKNIJ

  

 


 

Artykuły Rafała w Bazie Wiedzy

 Echosonda cz 1

Echosonda cz 2

Echosonda cz 3




Zbyszek Biernacki - Przewodnik wędkarski, świetny zawodnik (spinning). Organizuje wyprawy wędkarskie na dorsze i łososie na Bałtyku w okolicach Łeby.


WWW.dorszenamorzu.pl
www.zbyszko-b.pl


zbigniew.biernacki@wp.pl

 

 

 



Wojtek Szawarski- łowca  łososi. Fanatyk zawodów łososiowych . Wraz ze swoją łodzią bierze udział w największych  imprezach łososiowych w Europie. Poland Trolling Masters

 

 

 

 

 

 


Konrad Zatoński - Właściciel firmy ProMarine. Specjalista od wszelkiego rodzaju instalacji kablowych na łodzi, oraz silników zaburtowych. Pomoże Wam zainstalować elektronikę na łodzi tak aby służyła niezawodnie przez wiele lat.